Späť do obchodu

Registrácia

O POPRSÍ

Nádherné a neodolateľné prsia

Každá žena chce byť krásna a atraktívna! Súčasná spoločnosť nám však diktuje ako má dokonalé ženské telo vyzerať! A tak, pokiaľ chceme držať krok, musíme sa o seba a o svoje telo oveľa viac starať, ako to bývalo predtým zvykom.

Máloktorá žena je so svojim telom na 100% spokojná, čo súvisí so vznikom zlej nálady, alebo podceňovaním sa. Veľa žien má predovšetkým výhrady k veľkosti a pevnosti svojho poprsia. Bez ohľadu na vek túžia mať poprsie neustále plné a pevné!

Vedeli ste, že... ?
Každé ženské telo má vďaka génom vopred určený základný tvar a veľkosť poprsia. Predovšetkým v období puberty dochádza k ich plnému formovaniu. V tejto dobe sa začínajú produkovať ženské pohlavné hormóny estrogény, ktoré svojou činnosťou významne ovplyvňujú rast prsného tkaniva. Práve v tomto období je najdôležitejšie dodržiavať niekoľko zásad správneho životného štýlu. Malý vzrast poprsia teda býva obyčajne zapríčinený nedodržiavaním týchto zásad (napr. zlé diétne zvyky, nedostatok minerálov a vitamínov, vysoký stupeň stresu, či nedostatok cvičenia a pohybu) a z toho vyplývajúca nerovnováha hormónov v období dospievania. Problém s ochabnutým poprsím však nastáva taktiež v ďalších životných etapách každej ženy. Tvorba estrogénu kolíše po skončení dospievania, napríklad behom menštruačného cyklu, v období materstva a kojenia, a v neposlednej rade v období prechodu.

Čo pre seba môžete spraviť?
Môže to byť i váš prípad. Pokiaľ sa chystáte niečo s tým urobiť, dobre si rozmyslite, akú formu zvolíte! Uvažovali ste nad chirurgickým zákrokom, ale obávate sa skalpelu a možného rizika? Alebo je pre vás operácia príliš drahá? Veľa žien si podlomilo zdravie podstúpením zbytočných lekárskych zákrokov a pritom k tomu vo väčšine prípadov vôbec nemuselo prísť! Príroda a prírodné liečiteľstvo nám ponúka množstvo iných prirodzených metód, ktoré nezanechávajú jazvy a ani so sebou nenesú žiadne vedľajšie účinky, a to vo forme rastlinných prípravkov ako je napr. NN BUST.

Ako NN BUST funguje?
Je to 100% prírodný produkt, ktorý sa k nám dováža z USA a bolo na neho vydané Rozhodnutie Ministerstva Zdravotníctva SR. Tento unikátny prírodný prípravok obsahuje byliny najväčšej kvality, ktoré sa užívajú po stáročia na celom svete. Tieto rastlinné výťažky majú na prsné žľazy podobný účinok ako prirodzené ženské hormóny estrogény.

NN BUST je teda prírodným, nechirurgickým riešením, ktoré bolo vedecky vyvinuté s cieľom podporiť rast prsného tkaniva, a tak prirodzenou cestou dodať na kráse nedostatočne vyvinutému, či starnúcemu poprsiu.

Účinne napomáha tiež k správnej rovnováhe a regulácii týchto hormónov, a tým k prírodnému rastu poprsia. Vďaka vyváženosti hormónov prispieva k odstráneniu problémov s kolísavou náladou, akné alebo s PMS. NN BUST má taktiež priaznivý vplyv na celkový organizmus (napr. zdravšia pleť, lesklejšie a hladšie vlasy, silnejšie a pevnejšie nechty, atď.)

Ženy s veľkým poprsím, ktoré by chceli NN BUST užívať iba pre spevnenie, nemusia mať strach, že sa ich prsia ešte výrazne zväčšia. Ako už bolo spomenuté, veľkosť a tvar sú dané geneticky, a preto sa netreba obávať, že by Vaše prsia narástli do neprirodzených rozmerov. Jedno balenie obsahuje 120 kapsúl a odporúčané dávkovanie je jedna kapsula denne spolu s jedlom.

Krásne poprsie bez chirurgického zákroku dnes môže mať každá z Vás vďaka NN BUST. Zapracujte na svojom vzhľade a buďte NN - Nádherne neodolateľná! Neváhajte a urobte prvý krok k svojmu vytúženému poprsiu!

NN BUST 120 cps -15%
 
€36,40
Detail
Kód: 49
1 položiek celkom
Späť do obchodu